Akce 2019

Blíží se datum 1. května a s tím i naše tradiční aktivity. Vyznavači severské chůze Nordic Walking se opět setkají v oboře Hvězda na Praze 6 a tentokrát si vyzkoušejí kondiční sportování se speciálními holemi, které jsou pro tento sport určeny.
Našim cílem je ukázat všem bez rozdílu věku, co nám speciální hole umožňují. Všichni je známe především jako oporu při chůzi (to hlavně v případě starší generace). Mladší generace, nebo sportovněji založení jedinci, je mohou využívat k rozvíjení fyzické kondice. Hole se tak dají využít jako pomůcka pro cvičení (rozcvičení) před sportovním výkonem a dále pak samozřejmě pro samotnou chůzi, která může mít různou intenzitu.
Akce je určena pro všechny, kdo mají zájem se seznámit se správnou technikou chůze a těm, co si chtějí vyzkoušet svou fyzickou zdatnost, změříme rychlost chůze na tzv. letmém kilometru.
V odpoledních hodinách si zazávodíme. V kategoriích muži, ženy, si změříme síly opět na trase dlouhé 1 km.

A pro ty co nemají přehled. V tomto sportu se pořádají i mezinárodní závody a to i na takové vzdálenosti, jako je 90 km. Nám samozřejmě bude stačit podstatně kratší vzdálenost.

Těšíme se na vás a na příjemně strávený den s Nordic Walking v oboře Hvězda.

 

 

 

 

Aktuality

Uskutečněné akce NW 2019

15.10.2019

V letošním roce 2019 jsme podnikli několik akcí a výletů za pomoci speciálních holí pro Nordic Walking. Z těch nejdůležitějších a každoročně se opakujících jsou akce podporované Městskou částí Praha 6. To, že se 1.května scházíme v oboře Hvězda se stává již tradicí. K známým tvářím se vždy přidá někdo další. Pro letošní rok jsme měli opět připraveny výukové lekce správné techniky a pro zpestření v odpoledních hodinách soutěž v pevném kilometru na čas. Každý si mohl vyzkoušet svoji výkonnost a porovnat s ostatními účastníky.

více

Pojďme se hýbat s Nordic Walking

12.09.2019

Kdy : sobota 5.října 2019 Kde : přírodní park Šárka, Praha 6 Sraz : McDonald´s, Evropská 634/204, Praha , Liboc

více

info

Komunitní Centrum
Pohybových Aktivit z.s.
Pplk. Sochora 981/17,
Praha 7, 170 00
IČ: 64936066

Alena Kopcová

  • +420 724 050 955
  • info (a) centrumpohybovychaktivit dot cz