Chalupa se nachází na okraji lázeňského městečka Lázně Libverda v podhůří Jizerských hor, 25 km od Liberce a 5 km od nejvyššího vrcholu Jizerských hor Smrku. Poloha rekreační chalupy zajišťuje klidné a příjemné prostředí s dostatkem soukromí a krásným výhledem do okolí.

Příležitost k rekreaci a sportování zde najde každý. Díky minerální vodě z místních léčivých pramenů můžete svou dovolenou strávit regenerací a odpočinku těla i mysli. U chaty se nachází velká travnatá zahrada, kde najdou zázemí rodiny s malými dětmi. K dispozici venkovní posezení s grilem. Ve vzdálenosti 4 km je koupaliště. Na aktivnější návštěvníky zde čeká spousta turistických tras, pro cyklistické nadšence je tu mimo jiné možnost využít trailové trasy pro horská kola Singltrek pod Smrkem. V zimě si na své přijdou vyznavači běžek. Smědava je známá jako nástupní místo na běžecké trasy a od obce je vzdálená autem 12 km s možností parkování. V dojezdové vzdálenosti 15 km na území Polska je areál pro sjezdové lyžování. Možnost objednat kurzy a výlety Nordic Walking a pro děti Snag golf. Ke sportovním aktivitám je možné zajistit lektory. Vítáme i účastníky sportovních soustředění.

Chalupa je rozdělená na 4 samostatné apartmány.

První apartmán (v přízemí): Obývací místnost se sedací soupravou, televizí, jídelním stolem a krbovými kamny. Na ni navazuje kuchyň s keramickou deskou, vestavěnou troubou mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a myčkou. Jsou zde celkem tři ložnice po dvou lůžkách. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a dalším samostatným WC. Je zde umístěna rovněž vířivá vana.

Druhý apartmán (1.patro): Obývací místnost se sedací soupravou, televizí, jídelním stolem, vybavený kuchyňský kout s myčkou, lednicí, dvou plotýnkovým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou. Jsou zde dvě ložnice po dvou lůžkách a třetí ložnice v podkroví s dalšími dvěma lůžky (přístupná po mlynářských schodech). Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Třetí apartmán (1.patro): Svou dispozicí a vybavením je totožný jako apartmán č. 2.

Čtvrtý apartmán (1.patro): Apartmán studiového typu. Obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a třemi lůžky. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Podrobné informace k ubytování včetně ceníku naleznete na webu www.e-chalupy.cz, katalogové číslo objektu 12276. 

 

  

 

 

 

Aktuality

S Nordic Walking pro zdraví a fyzickou kondici

11.10.2021

Komunitní Centrum Pohybových Aktivit pro Vás připravilo sérii výukových lekcí severské chůze ( Nordic Walking).

více

Pojďme se hýbat s Nordic Walking - 3.ročník

11.10.2021

I v letošním roce pořádáme pro příznivce severské chůze ( Nordic Walking ) akci v lesoparku Šárka v Praze 6. Navštívíme zámek Jenerálka, Čertův Mlýn nebo Nebušickou vyhlídku.

více

info

Komunitní Centrum
Pohybových Aktivit z.s.
Pplk. Sochora 981/17,
Praha 7, 170 00
IČ: 64936066

Alena Kopcová

  • +420 724 050 955
  • info (a) centrumpohybovychaktivit dot cz