S NORDIC WALKING PRO ZDRAVÍ A FYZICKOU KONDICI

Ani v letošním roce nebudeme ochuzeni o naše obvyklé sportovní akce. Vlivem událostí spojených s koronavirovou epidemií a s tím souvisejícími omezeními, budou pouze posunuty.
První akce plánujeme již v srpnu. Ve spolupráci s MHM Prahy uspořádáme několik výukových hodin klasické sportovní disciplíny Nordic Walking (severská chůze), která bude zaměřena převážně pro věkovou kategorii nad 55 let.
Pod dohledem našich zkušených lektorů budou probíhat výukové lekce, kde účastníkům vysvětlíme a v praxi si vyzkoušíme techniku chůze, která je velice důležitá pro správné zvládání jednoduché sportovní disciplíny jako je Nordic Walking. Zájemcům pomůžeme s vytvořením jednoduchého tréninkového plánu, vysvětlíme jaké správné hole jsou pro tento sport vhodné.
Chceme ukázat, že i velice jednoduchý a mnohými opomíjený sport, jako je severská chůze, nám pomůže v udržení a zlepšení fyzické kondice, pomůže i při udržení popřípadě redukci tělesné hmotnosti. A co je důležité, jako u jiných sportů a pohybu obecně, pravidelnost.
Komunitní Centrum Pohybových Aktivit pro vás připravilo sérii výukových lekcí, které jsou díky příspěvku MHMP zcela zdarma. Využijte této příležitosti a přijďte si pro rady i povzbuzení a nebo jenom pro radost z pohybu v krásném prostředí obory Hvězda.

Kde : obora Hvězda (sraz vždy před letohrádkem Hvězda )
Kdy : 6.8., 13.8., 20.8., 27.8., 3.9. 2020
Čas : 9:00-12:00, 13:00-17:00

Pokud nemáte vlastní hole, není na překážku. Hole vám za poplatek 50,-Kč zapůjčíme.

 

Aktuality

S NORDIC WALKING PRO ZDRAVÍ A FYZICKOU KONDICI

12.07.2020

Ani v letošním roce nebudeme ochuzeni o naše obvyklé sportovní akce.

více

Uskutečněné akce NW 2019

15.10.2019

V letošním roce 2019 jsme podnikli několik akcí a výletů za pomoci speciálních holí pro Nordic Walking. Z těch nejdůležitějších a každoročně se opakujících jsou akce podporované Městskou částí Praha 6. To, že se 1.května scházíme v oboře Hvězda se stává již tradicí. K známým tvářím se vždy přidá někdo další. Pro letošní rok jsme měli opět připraveny výukové lekce správné techniky a pro zpestření v odpoledních hodinách soutěž v pevném kilometru na čas. Každý si mohl vyzkoušet svoji výkonnost a porovnat s ostatními účastníky.

více

info

Komunitní Centrum
Pohybových Aktivit z.s.
Pplk. Sochora 981/17,
Praha 7, 170 00
IČ: 64936066

Alena Kopcová

  • +420 724 050 955
  • info (a) centrumpohybovychaktivit dot cz